Fotografie lidského oka

protože každé je originál

Fotografování probíhá za denního světla ve venkovním prostředí a je obvykle záležitostí několika minut. Na výsledek se můžete těšit v řádu dnů, nanejvýš týdnů, podle náročnosti práce a mého aktuálního vytížení.

kontaktovat fotografa

Varianta 1 (základní)

Nafotím pravé i levé oko včetně bělma a nejbližšího okolí. Pro tuto variantu je dobré přijít na focení odpočatí a bez líčení. 

Focení obou očí vyjde na 1000 Kč. Pokud se vás ale domluví víc, půjde cena za jednoho člověka výrazně dolů. Při focení 2 až 5 zájemců zaplatí každý pouze 600 Kč a od šestého zájemce +300 Kč za osobu

Varianta 2 (disk)

Vyfotím detail oka a graficky izoluji samotnou duhovku na černé pozadí.  

Focení jednoho oka vyjde na 1000 Kč. Pokud ale budu fotit očí víc, bude cena za každé pouze 700 Kč

Varianta 3 (splynutí)

Nafotím dvě různé duhovky (např. partnerského páru nebo matky s dcerou) a graficky vytvořím jejich splynutí jako na ilustračních obrázcích. Nejlépe vynikne splynutí duhovek různých barev, ale není to podmínkou.

Cena za focení a grafickou práci je 3000 Kč

Tato varianta se skvěle hodí k vytvoření fotoobrazu na zeď, s čímž vám s radostí pomohu nebo tisk přímo zařídím.

Něco spešl

Máte jiný nápad na zachycení a grafické ztvárnění vašich očí a přáli byste si pomoct s jeho realizací? Zkuste mi napsat.

Už jsem dělal splynutí více očí, maturitní tablo, fotokoutek s očima na svatbě nebo nafotil oči celé rodiny včetně pejska. A těším se na další výzvy!

Poukaz na focení očí může být originálním dárkem pro vaše blízké.

kontaktovat fotografa

Fotografování očí jsem dříve prováděl v rámci již ukončeného uměleckého projektu HUMAN EYE. Více o něm se můžete dovědět na jeho oficiální stránce