• Kuba je skvělý fotograf a moc fajn kluk. Focení s ním bylo přirozené, neškrobené a zábavné. Jsem ráda, že mohl být součástí našeho svatebního dne a věřím, že se potkáme nejen na focení, ale třeba na výletě :-) Všichni ho chválili za krásný přístup a fotky jsou také moc krásné… Děkujeme!

  Petra          focení svatby

 • Perfektní fotograf a zároveň super člověk v jednom! Focení naší svatby probíhalo v uvolněné náladě, dost jsme se nasmáli a díky tomu pozitivně vypadají i naše fotky. Čiší z nich pohoda, dobrá nálada a jemnost a kdykoli si je prohlížím, mám jen úsměv na rtech a jsem dojatá z toho, jak se vše povedlo. Pokud někdo váhá, do čeho při svatbě investovat, tak ať neváhá! Protože s fotkami od Kuby budete mít úžasnou památku na celý život. Děkujeme ještě jednou moc, že jsi s námi do toho šel a udělal nám krásnou vzpomínku na nejkrásnější den v mém životě. Hrozně jsme si to oba užili.

  Lucka a Martin          focení svatby

 • reference fotografVďaka Jakubovi mám tie najkrajšie fotky! Výsledok je tak výborný, že by ma ani vo sne nenapadlo že to takto dopadne. Samotné fotenie takisto veľmi príjemné, Jakub je veľmi milý, vie čo robí, modelkam poradí, atmosféru natieňuje, všetko vymyslí! :) Jednoducho obrovský profesionál! Odporúčam :)

  Daniela          portrétní focení

 • Kubu jsme si pozvali jako fotografa na náš maturitní ples. Byla s ním úžasná domluva. Splnil nám vše o co jsme ho požádali a výsledky jsou skvělé. Fotky jsou krásné a byly poslány v rekordním čase a to hned do druhého dne od plesu. S jeho prací jsme byli všichni velmi spokojení a můžeme ho jen a jen doporučit :). Zdraví 4.C Pája: Moc děkujeme za příjemnou spolupráci a rychlé dodání kvalitních fotografií :). Eliška Brejšová: Kuba nám fotil maturitní ples a musím říct, že naprostá spokojenost! Fotky jsou super a zachytil skvělé momenty. Moc bych chtěla za celou třídu poděkovat a určitě doporučuji! Kristýna: Výborná domluva s fotografem, fotky nám dodal v rekordním čase. Fotky jsou velmi kvalitní. Za celou třídu můžu jen doporučit!

  4. C OAMB          focení maturitního plesu

 • S Kubou jsem naprosto spokojená. Požádala jsem ho o focení našeho maturitního plesu – kdo zná světelné podmínky KD v Mladé Boleslavi, tak ví, že nafotit tam pěkné fotky je docela oříšek, zvlášť když se ještě jedná o ples. S fotkami byla celá (!) třída moc spokojená, lidé nám je chválili a Kuba byl profesionální – žádný problém nenastal, přišel včas, upravené fotky měl opravdu rychle a byl s námi na plese dost dlouho. Není s ním problém se na čemkoliv dohodnout, vše je o komunikaci!:) Teď jsem se s Kubou viděla znova – zapojila jsem se do projektu HUMAN EYE a přístup byl opět profesionální – i když nepřálo počasí. Těším se moc na výsledky a doporučuji všemi dvaceti!:)

  Kristýna Dvořáková          focení maturiťáku a očí

 • Focení s Jakubem bylo moc příjemné a výsledek v podobě krásných fotek byl vynikající. Jakub se nám se vším přizpůsobil, ale zároveň do celého focení vnesl svou invenci a nápady. Celou dobu byl příjemný, vyzařovala z něj pozitivní energie a celý den jsme si prostě užili. Empatie v každé situaci a cit pro výběr místa je prostě jeho doménou. Focení s ním nás bavilo, protože jsme se cítili příjemně a to si myslím je to nejdůležitější. V dnešní době bohužel spolehlivost a dochvilnost není samozřejmostí, ale v jeho případě bylo vše na výbornou. Následná úprava fotek byla blesková. Musím také poděkovat za krásně sestříhané video. S Jakubem spolupracuji již několik let. Vždycky se na focení moc těším, jelikož přijde vždy s něčím novým. Jeho práci naleznete na našem webu www.design-bagira.cz. Ještě jednou děkuju!

  Andrea K. – Bagira Design          fashion a produktová fotografie

 • Focení s Kubou můžu všem vřele doporučit, komunikace i přístup je velmi profesionální a navíc při focení panuje moc příjemná atmosféra. :)

  Terezie Traganová          portrétní focení

 • Kuba je dobrý fotograf a fajn člověk. Focení bylo velmi příjemné, ani jsme o Kubovi nevěděli. Pohyboval se mezi námi přirozeně a zastihl vše, co bylo třeba. Předsvatební i svatební fotografie měly velký úspěch, děkujeme.

  Zuzka a Kája          focení svatby

 • Pana fotografa Kubu mohu jen doporučit!!! Fotografie od něj jsou nádherné, snové, přátelské a mají příběh. Určitě se právě tou duší liší od komerčních, umělých a příliš ploše a umělě upravovaných, které poslední dobou vídáme. Kuba právě svým přístupem, jemností, galantností a fajnovou pohodou kolem sebe dokáže vytvořit příjemnou atmosféru. Vřele doporučuji, Miriam  -svědkyně a koordinátorka ze svatby Helči a Míši

  Miriam          focení svatby

 • Kuba je velmi šikovný, nejdříve jsem byla nervózní z toho, že se nedokážu na fotkám uvolnit a být přirozená, ale on mě tohoto pocitu rychle zbavil. Myslím si, že umí skvěle jednat s lidmi a dostat je do klidu a pohody a navodit tak příjemnou atmosféru. Je to moc milý bezprostřední kluk a můžu říct za mě i za ségru, že fotky byly úžasné. Určitě ho ještě někdy budu kontaktovat, hlavně pokud jde o svatbu. Ještě jednou moc děkuju Bára

  Barbora Lagová          portrétní focení

 • Focení a pózování před fotografem bývá největší nuda ve svatební den. To ale neplatí při focení s Kubou. Je s ním zábava spolupracovat. Dokáže totiž udělat veselou atmosféru. Když je veselý fotograf, jsou veselí novomanželé a hezčí fotografie. :-). V průběhu svatebního dne jsme občas měnili časový plán. Velmi dobře se těmto změnám Kuba přizpůsobil. A jeho fotografie?… No prostě parádní. Velké díky posílá Zuzka a Jirka. :-)

  Zuzka a Jirka          focení svatby

 • Focení s Kubou jsem si skvěle užila, byl otevřený všem mým nápadům, snažil se mi ve všem vyhovět a doopravdy splnil všechna očekávání. Fotky zpracoval v dohodnutém termínu a já teď pouze sklízím chválu, za kterou však stojí Kuba a jeho talent. Takže, Kubu mohu pouze doporučit a sama už se těším na “letní kolekci” :)

  Lucka          focení na Facebook a pro radost

 • Jakuba jsme si pozvali na focení naší svatby na zámku v Liblicích. Spolupráce s ním byla skvělá. Výsledné fotky předčily naše očekávání. Líbilo se nám, že nám nenabízel žádný balíček, jak se to dnes běžně dělá. Focení přizpůsobil daným situacím a vytvořil nám tak krásné vzpomínky na náš jedinečný den. Je to velmi kreativní člověk. Moc děkujeme.

  Jarka Z.          focení svatby

 • S Jakubem jsem zažila své první focení a mužů říct že jsem byla opravdu moc spokojena. Byl to skvělý zážitek a mohu ho jedině doporučit!! Při focení byla sranda a fotky jsou naprosto úžasné!! Bála jsem se že budu nervózní ale s Jakubem jsme to zvládli skvěle, všechen stres hned odpadl!

  Vlaďka          portrétní focení

 • reference fotograf jakub stepan 3Tak s Jakubom sa mi fotilo naozaj skvele – v poslednej dobe je naozaj ťažké natrafiť na šikovného a slušného fotografa, s ktorým nie je ani žiadna chyba v komunikácií – no a pri Kubovi som toto všetko našla. Navyše je to milý ukecaný chalan – takže sa v jeho spoločnosti rozhodne nebudete nudiť :) Za mňa – len doporučujem!

  Bára          glamour focení

 • reference fotograf jakub stepan plesS Jakubem se nám fotilo velmi dobře. Fotil nám jak maturitní tablo tak i náš maturitní ples a vše co jsme si vymysleli dokázal okamžitě splnit. Komunikace vždy byla velmi příjemná a vyjednání požadavků rychlé. Za nás dáváme 5*. Určitě ho všem doporučujeme.

  4. B GJP          focení maturiťáku a tabla

 • reference fotograf jakub stepan 4Máme za sebou první focení s Kubou a klobouk dolů. Naše tři malé děti, které je nereálné zachytit na jednu fotku a najednou jich máme několik. Velká profesionalita, trpělivost a výsledkem krásné fotky. Na další focení mám jasno :-) ještě jednou moc děkujeme, bylo to bezva…

  Eva K.          rodinné focení

 • reference fotograf jakub stepan 7Jakub fotil mou první kolekci kulíšků, kterou najdete zde a zde. Kontakt jsem získala přes kamarádku a nedoufala nijak v nic zázračného. Chtěla jsem hlavně někoho, kdo mi to nafotí pořádným foťákem, aby to alespoň trochu vypadalo. Popravdě jsem neměla na nic čas a jeho fotografie jsem jen prolétla. Poté ale přišlo na řadu focení a já poznala úžasného člověka. Kuba je opravdu velmi milý, ochotný a velmi dobře se s ním spolupracuje. Co se týče fotek, tak mohu říci jen jediné a to to, že mi doslova vytřel zrak! Fotky jsou opravdu božské! Moc se těším na další spolupráci!! :-)

  Tereza Česalová          focení módní kolekce

přidat referenci