kalendář 2022

AKTY Z DRONU

Můj první autorský kalendář. Plný něžných ženských aktů z netradiční letecké perspektivy. 
Formát A3, 12+1 stran. Cena 350 Kč. Při zakoupení kalendáře získáte přístup do galerie dalších nafocených snímků (možnost stažení a tisku).

předobjednat kalendář 2023

Titulní stránka

Loučeň, tmavý les s kapradím, skvělá modelka Nikol (@nikolka94) a blížící se bouřka. Že z toho bude titulní fotka celého kalendáře bylo jasné hned po focení. Než jsme ale motiv s kapradím objevili, zkoušeli jsme fotit na nedalekém obilném poli a loukách.

Leden

S Pájou jsme fotili úplně poprvé a dopadlo to na jedničku. Za jednoho teplého letního večera jsme stihli nafotit fotky u vody i jeden další motiv, na který se můžete těšit v některém z dalších měsíců. Všimli jste si ryb ve vodě okolo mola?

Únor

Anička (@dope.veg) a rychlé focení na kraji Prahy. Kdo by řekl, že kopřivy a hromada staré trávy bude vypadat tak dobře? :-)

Březen

Letní focení s tanečnicí Bárou (@barallis) proběhlo na vřesovišti, kde mezi borovicemi sem tam vyčnívaly osamocené skalní výběžky.

Duben

Tak tohle byla jízda, teda spíš plavba. Terka (@itry.tosurvive) si troufla na focení aktů ve vodě mezi lekníny. Ze všech dronových focení bylo tohle asi nejvíc crazy, ale díky našemu nadšení to klaplo na jedničku a jediným šrámem byla pokuta za zákaz vjezdu při cestě na lokaci. Takže to byla vlastně i jízda.

Květen

Kristýnu (@tynks_) jsem poznal tentýž rok při focení jiného kalendáře (vzpěračky). Hned jsme se domluvili, že by se mnou šla i do focení aktů z dronu, a tak jsme krátce poté podnikli focení na Mělnicku. Část focení proběhla u vody a skončili jsme na skalách. Byla s námi i druhá modelka, na kterou se můžete těšit v hlavní roli v září. Je to jediné focení z této série, kde jsme zkusili dostat do snímku hned dvě holky. Museli jsme však uznat, že zaměření jen na jednu postavu u obrázků tohoto typu funguje lépe.

Červen

Kdo mou tvorbu sleduje už delší dobu, modelku Adrianu (@adrianaindeanakreckova) mu nemusím více představovat. Fotíme spolu už od mých začátků, čehož si obrovsky vážím :-). Dokonce i místo fotografování, nedaleko od Bakova nad Jizerou, se už na našich fotografiích v historii objevilo (z pozemní perspektivy).

Červenec

Odtajnění až v červenci 2022.

Srpen

Odtajnění až v srpnu 2022.

Září

Odtajnění až v září 2022.

Říjen

Odtajnění až v říjnu 2022.

Listopad

Odtajnění až v listopadu 2022.

Prosinec

Odtajnění až v prosinci 2022.

předobjednat kalendář 2023