Nový umělecký projekt: Akty z dronu

vloženo 1. 11. 2021 (aktualizováno 2022)


Po úspěšném projektu HUMAN EYE (2015-2017) jsem se pustil do nového uměleckého počinu. Věnuji se v něm fotografování něžných ženských aktů z letecké perspektivy pomocí dálkově řízeného dronu.

První snímky oficiálně spatřily světlo světa s vypuštěním kalendáře, který je prvním plodem nového projektu. Kalendář je možno zakoupit či předobjednat přímo přes webové stránky, kde navíc budou každý měsíc v průběhu roku 2022 zveřejňovány nejen fotografie z aktuálního kalendáře, ale i další, které během 12 focení vznikly a do samotného kalendáře se nevešly. 

Kalendářem na rok 2022 projekt ale nekončí. Ve focení plánuji pokračovat a krom dalšího ročníku kalendáře,  na kterém už se pracuje, zvažuji například i výstavu.

Moc děkuji všem modelkám za důvěru, se kterou do projektu šly, přestože to bylo něco nového a výsledek byl nejistý. Taktéž děkuji české tiskárně Dastax, díky které vám mohu kalendář nabídnout ve fyzické podobě. V neposlední řadě pak své Terezce za spoustu kreativních nápadů (včetně samotné myšlenky udělat kalendář) a obrovskou podporu!

na hlavní stránku kalendáře / zakoupit