SVATBY

fotograf a kameraman

Rád se postarám o dokumentaci Vaší krásné svatby. Ať už se jedná o fotografování nebo video.

Cena obvykle 7 000 až 24 000 Kč.

 

Bližší podrobnosti si můžete přečíst níže a fotografie prohlédnout v mém portfoliu.
Pokud Vás nabídka a styl focení zaujaly, bude mi ctí ten velký den zažít s Vámi!

Další fotografie v portfoliu…

Podrobněji pro opravdové zájemce

Jsem fotograf z Loučeně, ale rád dorazím na Vaši svatbu, kam bude potřeba. Nejraději mám spontánní nenucené focení, při kterém o mně ani nebudete vědět a svatbu si naplno užijete bez otravného pózování.

Ač se snažím přistupovat ke každé individuálně a nenastavovat pevné cenové balíčky, alespoň nastíním, jakou částku si za Vaši svatbu řeknu. Za to nejmenší, čili obřad plus portréty novomanželů a svatebčanů hned po něm, si řeknu okolo 7000 Kč. Mnohem raději ale fotografuji svatby již od ranních příprav po odpolední program, za to si mohu říct okolo 17000 Kč. Mám-li zůstat až do večerní či noční zábavy a odvyprávět Váš svatební příběh úplně celý, může částka vystoupat na cca 24000 Kč a více už jen v nestandardních případech. Když za Vámi pojedu dál, řeknu si něco i za cestovné. V hlavní sezóně dám celodenním svatbám přednost. 

Nejlepší bude, když mi napíšete Vaši představu a já na základě toho nezávazně nabídnu cenu. Když se Vám nabídka zalíbí, poprosím o zálohu 1000 Kč. Tím máte termín rezervovaný a můžete se mnou na Váš velký den počítat. Doporučuji se před svatbou osobně sejít a o všem si promluvit bez klávesnice. Osobní setkání můžeme spojit také s předsvatebním focením. Za předsvatební focení si řeknu o příplatek 1000 Kč a vzejde z něj přibližně 10 romantických fotografií, které můžete mít na památku i pro svatební oznámení a podobné účely. Chvíli před svatbou se ještě ujistíme o harmonogramu a jdeme na to!

Finálních fotek obvykle bývá 100 až 600, záleží na rozsahu focení a náplni každé konkrétní svatby. Co nejdříve po focení se snažím dodat několik prvních ukázek. Všechny fotky pak mívám hotové zhruba do týdne až dvou od svatby. Předám je přes webové úložiště – dostanete jednak fotky v plném rozlišení (pro uložení a tisk), jednak fotky optimalizované pro Facebook a prohlížení. Na přání založím i neveřejnou galerii na svém webu, kde budou fotografie k ukázání přátelům.

U svatebního videa je to celé podobné. Dostanete několikaminutový propracovaný sestřih a navíc ještě video, kde budou všechny natočené záběry. Cena videa je o trochu vyšší než za focení. U každé svatby mohu buď jen fotit, nebo jen natáčet. Rád Vám ale pomohu najít kolegu pro to druhé, stejně tak dám doporučení, když už budu mít v požadovaný termín plno. 

 

kontaktovat fotografa