SVATEBNÍ FOTOGRAF A KAMERAMAN

Zakládám si na individuálním přístupu ke každé svatbě. Miluji přirozené záběry bez strojeného pózování.

Foto: 7000 – 24000 Kč
Video: 9000 – 29000 Kč

 

Bližší podrobnosti si můžete přečíst níže a fotografie prohlédnout v mém portfoliu.

Pokud Vás nabídka a styl focení zaujaly, bude mi ctí ten velký den zažít s Vámi!

Podrobněji pro vážné zájemce

Jsem fotograf z Loučeně, ale rád dorazím na Vaši svatbu, kam bude potřeba. Nejraději mám spontánní nenucené focení, při kterém o mně ani nebudete vědět a svatbu si naplno užijete bez otravného pózování.

Ač se snažím přistupovat ke každé individuálně a nenastavovat pevné cenové balíčky, alespoň nastíním, jakou částku si za Vaši svatbu řeknu. Za to nejmenší, čili obřad plus portréty novomanželů a svatebčanů hned po něm, si řeknu okolo 7000 Kč. Mnohem raději ale fotografuji svatby již od ranních příprav po odpolední program, za to si mohu říct okolo 18000 Kč. Mám-li zůstat až do večerní či noční zábavy a odvyprávět Váš svatební příběh úplně celý, může částka vystoupat na cca 24000 Kč a více už jen v nestandardních případech. Když za Vámi pojedu dál, řeknu si něco i za cestovné. V hlavní sezóně dám celodenním svatbám přednost. 

Nejlepší bude, když mi napíšete Vaši představu a já na základě toho nezávazně nabídnu cenu. Když se Vám nabídka zalíbí, poprosím o zálohu 1000 Kč. Tím máte termín rezervovaný a můžete se mnou počítat. Doporučuji se před svatbou osobně sejít a o všem si promluvit bez klávesnice. Osobní setkání můžeme spojit také s předsvatebním focením. Za předsvatební focení si řeknu o příplatek 1000 Kč a vzejde z něj 10 romantických fotografií, které můžete mít na památku, ale i pro svatební oznámení a podobné účely. Chvíli před svatbou se ještě ujistíme o harmonogramu a jdeme na to!

Finálních fotek obvykle bývá 150 až 700, záleží na rozsahu focení a náplni každé konkrétní svatby. Co nejdříve po focení se snažím dodat několik prvních ukázek. Všechny fotky pak mívám hotové do tří týdnů od svatby (většinou ale dřív). Předám je přes webové úložiště, odkud si je můžete rovnou objednat i k tisku. Dostanete jednak fotky v plném rozlišení (pro uložení a tisk), jednak fotky optimalizované pro Facebook a prohlížení. Na přání založím i neveřejnou galerii na webu, kde budou fotografie k ukázání přátelům.

U svatebního videa je to celé podobné. Dostanete několikaminutový propracovaný sestřih a navíc ještě video, kde budou všechny natočené záběry. U každé svatby mohu buď jen fotit, nebo jen natáčet. Rád Vám ale pomohu najít kolegu pro to druhé, stejně tak dám doporučení, když už budu mít v požadovaný termín plno. 

 

Další fotografie v portfoliu…

kontaktovat fotografa